Prihlásiť sa

Vertikálna žalúzia, ktorá i vás prekvapí radom nečakaných svetelných a priestorových efektov

Vertikálne žalúzie sú jedinečným doplnkom a dotvorením interiéru. Kombináciou dômyselných technických možností, z ktorých vyplýva ich úžitková hodnota, a celkového estetického dojmu, pomáhajú riešiť viacero problémov naraz. Ochrana proti slnku je základnou funkčnou vlastnosťou vertikálnych žalúzií. Umožňujú tiež dôvtipné členenie priestoru vášho domu, bytu či kancelárie. Sú dokonalou dekoratívnou plochou a hrou farieb, pridávajú atmosféru a charakter vašim priestorom. Ako veľkoplošná dekorácia interiéru predstihnú aj všetky vaše najsmelšie očakávania.

Tak ako pri japonskej stene, aj pri vertikálnych žalúziách si môžete vo vašom dome, byte či kancelárii vytvoriť niečo výnimočné, môžete si vytvoriť vertikálnu žalúziu s vaším obrázkom, umeleckou grafikou alebo do vašich kancelárií a firemných priestorov vaše logo, reklamný nápis či reklamnú fotografiu.

Tlač je realizovaná digitálnou technológiou na špeciálny materiál. Ide o jednostrannú tlač, takže rubová strana vertikálnej žalúzie vždy bude bielej farby. Bežná šírka lamiel vertikálnej žalúzie je 127 mm.

zaluzia

Vašu fotografiu podľa vášho želania buď farebne upravíme (black & white, sépia), alebo použijeme na úpravu fotografie jeden z ponúkaných filtrov (impasto, pencil sketch, comics). Ponúkame vám na výber nasledujúce farebné úpravy a filter. Veríme, že si z nich vyberiete. Cena uvedená pri každej úprave je za grafické práce.

ebi Original Original Original Black & white Black & white Black & white Sepia Sepia Sepia Impasto Impasto Impasto Pencil sketch Pencil sketch Pencil sketch Comics Comics Comics

original black & white sepia
original black&white
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

sepia
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
impasto pencil sketch comics
impasto
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
pencil
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
comics
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

Požiadavky na kvalitu fotografie sú v prípade fototapety vyššie, pretože ide o väčší rozmer. Najjednoduchšou cestou je kontaktovať nás a spoločným postupom zhodnotíme kvalitu vašej fotografie. Podporované obrazové formáty: JPEG, PNG. Všetky formáty musia mať farebný režim RGB a bitovú hĺbku 8 bitov.

V prípade, že by ste si radi skrášlili váš byt, dom či kanceláriu japonskou stenou a nemáte vhodný obrázok, upriamujeme vašu pozornosť na možnosť vybrať si fotografiu z fotobánk (www.allphoto.cz, www.samphotostock.cz, www.shutterstok.com, www.fotolia.com, www.isifa.com, www.alamy.com, www.epictura.com, www.gettyimages.com, www.dreamstime.com).

Upozornenie: ani kvalitný fotoaparát, ani maximálna veľkosť obrázku ešte nezaručujú výslednú kvalitu fotografie.    Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Copyright © 2010 BL.O.S., s.r.o. All rights reserved.
    Facebook