Prihlásiť sa

Textilný obraz ako samostatný prvok alebo doplnok k japonskej stene

Aby bol interiér kompletný, je vhodné, aby sa prvok tienenia, v tomto prípade japonská stena, zakomponoval tiež do interiéru. Na to slúžia tlačené textilné obrazy v rovnakej grafike, akú majú japonské steny. Obrazy na stenu, rovnako ako japonské steny, ponúkame so závesným mechanizmom i bez neho, aby bolo možné tieto obrazy v interiéri kedykoľvek meniť.

Samozrejmosťou je dodanie textilného obrazu aj bez japonskej steny.

Motívom na vašom textilnom obraze môže byť digitálna fotografia, umelecká grafika alebo logo, reklamný nápis či reklamná fotografia.

Tlač je realizovaná digitálnou technológiou na špeciálny materiál. Ide o jednostrannú tlač, takže rubová strana textilného obrazu vždy bude bielej farby. Maximálna šírka textilného obrazu je 1300 mm, dĺžka max. 50 m.

Vašu fotografiu podľa vášho želania buď farebne upravíme (black & white, sépia), alebo použijeme na úpravu fotografie jeden z ponúkaných filtrov (impasto, pencil sketch, comics). Ponúkame vám na výber nasledujúce farebné úpravy a filter. Veríme, že si z nich vyberiete. Cena uvedená pri každej úprave je za grafické práce.

ebi Original Original Original Black & white Black & white Black & white Sepia Sepia Sepia Impasto Impasto Impasto Pencil sketch Pencil sketch Pencil sketch Comics Comics Comics

original black & white sepia
original black&white
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

sepia
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
impasto pencil sketch comics
impasto
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
pencil
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
comics
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

Požiadavky na kvalitu fotografie sú v prípade fototapety vyššie, pretože ide o väčší rozmer. Najjednoduchšou cestou je kontaktovať nás a spoločným postupom zhodnotíme kvalitu vašej fotografie. Podporované obrazové formáty: JPEG, PNG. Všetky formáty musia mať farebný režim RGB a bitovú hĺbku 8 bitov.

V prípade, že by ste si radi skrášlili váš byt, dom či kanceláriu japonskou stenou a nemáte vhodný obrázok, upriamujeme vašu pozornosť na možnosť vybrať si fotografiu z fotobánk (www.allphoto.cz, www.samphotostock.cz, www.shutterstok.com, www.fotolia.com, www.isifa.com, www.alamy.com, www.epictura.com, www.gettyimages.com, www.dreamstime.com).

Upozornenie: ani kvalitný fotoaparát, ani maximálna veľkosť obrázku ešte nezaručujú výslednú kvalitu fotografie.    Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Copyright © 2010 BL.O.S., s.r.o. All rights reserved.
    Facebook