Prihlásiť sa

Vytvorte si vo vašich priestoroch víziu nových sfér a svetov pomocou fototapiet

Fototapety sú viac ako obrazy. Sú perfektnými ilúziami nových a fascinujúcich svetov. Prakticky každej miestnosti môžu dodať nový prekvapivý rozmer.

Vhodne zvolené fototapety môžu opticky zväčšiť vnútorný priestor a úplne zmeniť atmosféru v byte, dome či kancelárii.

Ponúkame tlač na 3 druhy materiálov, a to:

  • na samolepiaci kriedový papier - biely lesklý, s vysokou odolnosťou proti poškrabaniu aj pri navlhčení. Poskytuje vynikajúcu nepriehľadnosť vďaka modrej rubovej strane. Povrchová TOP coatingová vrstva zabezpečuje vynikajúcu tlačovú kvalitu; 
  • na papierovú tapetu so štruktúrou plátna - bielu matnú, ktorú možno vďaka netkanému povrchu jednoducho umiestniť na steny pomocou tapetového lepidla (pre netkaný nosič). Potlačený materiál sa dá čistiť teplou vodou a mydlom pomocou mäkkej špongie;
  • na papierovú tapetu so štruktúrou piesku - bielu matnú. Vďaka netkanému podkladu sa ľahko umiestňuje na stenu pomocou tapetového lepidla (pre netkaný nosič) a rovnako jednoducho sa aj odstráňuje. Potlačený materiál možno čistiť teplou vodou a mydlom pomocou mäkkej špongie.

Maximálna šírka jedného pásu fototapety pri samolepiacom kriedovom papieri je 1300 mm vrátane prekrytia v prípade panelovania fototapety. Pri ostatných dvoch materiáloch je maximálna šírka pásu 1000 mm. Pri väčších rozmeroch než je šírka pásu materiálu, je potrebné fototapetu panelovať a pri samom lepení treba rátať so vzájomným prekrytím 10 mm.

panelovanie

Vašu fotografiu podľa vášho želania buď farebne upravíme (black & white, sépia), alebo použijeme na úpravu fotografie jeden z ponúkaných filtrov (impasto, pencil sketch, comics). Ponúkame vám na výber nasledujúce farebné úpravy a filter. Veríme, že si z nich vyberiete. Cena uvedená pri každej úprave je za grafické práce.

ebi Original Original Original Black & white Black & white Black & white Sepia Sepia Sepia Impasto Impasto Impasto Pencil sketch Pencil sketch Pencil sketch Comics Comics Comics

original black & white sepia
original black&white
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

sepia
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
impasto pencil sketch comics
impasto
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
pencil
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
comics
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

Požiadavky na kvalitu fotografie sú v prípade fototapety vyššie, pretože ide o väčší rozmer. Najjednoduchšou cestou je kontaktovať nás a spoločným postupom zhodnotíme kvalitu vašej fotografie. Podporované obrazové formáty: JPEG, PNG. Všetky formáty musia mať farebný režim RGB a bitovú hĺbku 8 bitov.

V prípade, že by ste si radi skrášlili byt, dom či kanceláriu fototapetou a nemáte vhodný obrázok, upriamujeme vašu pozornosť na možnosť vybrať si fotografiu z fotobánk (www.allphoto.cz, www.samphotostock.cz, www.shutterstok.com, www.fotolia.com, www.isifa.com, www.alamy.com, www.epictura.com, www.gettyimages.com, www.dreamstime.com).

Upozornenie: ani kvalitný fotoaparát, ani maximálna veľkosť obrázku ešte nezaručujú výslednú kvalitu fotografie.



    Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Copyright © 2010 BL.O.S., s.r.o. All rights reserved.
    Facebook