Prihlásiť sa

Vítame vás na stránke vlastnatapeta.sk

Sme spoločnosť zaoberajúca sa veľkoplošnou digitálnou tlačou najvyššej kvality, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších profesionálov...

...ale pritom nezabúdame ani na ľudí, pre ktorých je fotografia iba koníčkom a ktorí si chcú vytlačiť svoj obrázok len pre vlastné potešenie.

Pre tých, ktorým nepostačujú rozmery bežných fotografií, rozmery obrazov na plátne či plagátov, máme tiež riešenie. Ponúkame im možnosť vytlačiť si svoju fotografiu vo veľkom formáte, na tapetový papier. Už nikdy nebudú limitovaní rozmerom, ale len kvalitou svojej fotografie.

To však nie je všetko. Ponúkame taktiež tlač na špeciálne materiály, z ktorých si môžete, či už v domácnostiach, alebo vo firemných priestoroch, vytvoriť japonské steny alebo klasické steny zo žalúziami. A to všetko s vašou fotografiou či fotografiou z fotobanky.

Pri výrobe fototapiet, japonských stien a žalúzií sa používajú najnovšie materiály vhodné na veľkoplošnú digitálnu tlač.    Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Copyright © 2010 BL.O.S., s.r.o. All rights reserved.
    Facebook