Prihlásiť sa

Vytvorte si vo vašich priestoroch individuálnu japonskú stenu

UUkážte, že viete byť iný ako ostatní, a vytvorte si vo vašom dome, byte či kancelárii niečo výnimočné, vytvorte si individuálnu japonskú stenu s vaším obrázkom, umeleckou grafikou alebo do vašich kancelárií a firemných priestorov aj vaše logo, reklamný nápis či reklamnú fotografiu.

Japonská stena je veľmi atraktívny a v poslednom období aj veľmi rozšírený dekoratívny prvok moderných interiérov. Hodí sa predovšetkým do moderne zariadených interiérov. Nemusí sa použiť len na okne, môže sa upotrebiť aj na predelenie miestnosti. Pôsobí veľmi jemne a decentne.

Japonská stena je panelová posuvná stena, ktorú tvorí špeciálny koľajnicový mechanizmus a látkové panely, v tomto prípade špeciálna látka potlačená digitálnou technológiou. Šírka, ako aj počet pohyblivých panelov, je rôzna a prispôsobuje sa potrebám zákazníka priamo na mieru.

Tlač je realizovaná digitálnou technológiou na špeciálny materiál. Ide o jednostrannú tlač, takže druhá strana japonskej steny vždy bude bielej farby.

japonska stena

Vašu fotografiu podľa vášho želania buď farebne upravíme (black & white, sépia), alebo použijeme na úpravu fotografie jeden z ponúkaných filtrov (impasto, pencil sketch, comics). Ponúkame vám na výber nasledujúce farebné úpravy a filter. Veríme, že si z nich vyberiete. Cena uvedená pri každej úprave je za grafické práce.

ebi Original Original Original Black & white Black & white Black & white Sepia Sepia Sepia Impasto Impasto Impasto Pencil sketch Pencil sketch Pencil sketch Comics Comics Comics

original black & white sepia
original black&white
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

sepia
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
impasto pencil sketch comics
impasto
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
pencil
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur
comics
Príplatok za aplikáciu filtra na fotografiu: 3,00 eur

Požiadavky na kvalitu fotografie sú v prípade fototapety vyššie, pretože ide o väčší rozmer. Najjednoduchšou cestou je kontaktovať nás a spoločným postupom zhodnotíme kvalitu vašej fotografie. Podporované obrazové formáty: JPEG, PNG. Všetky formáty musia mať farebný režim RGB a bitovú hĺbku 8 bitov.

V prípade, že by ste si radi skrášlili váš byt, dom či kanceláriu japonskou stenou a nemáte vhodný obrázok, upriamujeme vašu pozornosť na možnosť vybrať si fotografiu z fotobánk (www.allphoto.cz, www.samphotostock.cz, www.shutterstok.com, www.fotolia.com, www.isifa.com, www.alamy.com, www.epictura.com, www.gettyimages.com, www.dreamstime.com).

Upozornenie: ani kvalitný fotoaparát, ani maximálna veľkosť obrázku ešte nezaručujú výslednú kvalitu fotografie.    Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Copyright © 2010 BL.O.S., s.r.o. All rights reserved.
    Facebook